Sağlıklı, Güvenilir, Lezzetli Et…

"Erzurum, Horasan, Kemerli Köyü’nden, İstanbul Ticaret Borsası’na canlı hayvan komisyonculuğu ile işe başladık.

Canlı  hayvanı Türkiye’nin çeşitli yerlerine taşımak yerine, aldığımız yerde kesmeyi, soğuk zincirle taşımayı işleyip satmayı planladık. 1996 yılında yeni şirketimizi kurduk.

ETÇİİ, kalite ve hijyen kurallarını ön planda tutarak tüketicisine sağlıklı, güvenilir, lezzetli et ve et ürünleri sunmaktadır.

Kesmiş olduğumuz büyük ve küçükbaş hayvanlar uzman veteriner hekimlerin kontrolünde Trakya ve civarından özenle seçilerek temin edilmektedir.

Ayrıca Marble (Mermer) görünümlü yağlı etler (Angus, Limuzin, Şarole) ve veal denilen süt danalar özenle seçilmekte, ülkemizde olmayan bu kaliteli etler ithal edilerek restoran ve otellere satışı yapılmaktadır.

Elde ettiklerimizi, gördüklerimizi dürüstlüğümüzde birleştirdik ve ne mutludur ki ‘’ETÇİİ yaparsa en iyisini yapar’’ dedirtmeyi başardık.

 

Vizyon

ETÇİİ markamızla, en iyi teknolojileri kullanarak, en ileri sağlık standartlarında ürettiğimiz et ve et ürünlerinde kalite ve lezzeti aynı anda sunmak ve vazgeçilmez olmayı başarmaktır.

Misyon

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde saptamak ve yerine getirmek, ETÇİİ markamızla, geçmiş deneyim ve profesyonel yaklaşımımız doğrultusunda müşteri memnuniyeti ve bağlılığını sağlayarak tüketiciye en iyi hizmeti vermektir.